ZDROWY PRACOWNIK SZKOł

OPIS SZKOLENIA

Szkolenie jest w całości poświęcone osobom dorosłym. Wprowadzamy podstawową wiedzę w zakresie wpływu żywienia na zdrowie osób dorosłych. Pokazujemy proste metody planowania ilości i jakości posiłków względem potrzeb. Podpowiadamy jak zacząć zmianę swoich nawyków w oparciu o metodę SMART.  Uczestnicy zdobywają podstawą widzę o ograniczeniach pewnych produktów i dodatków w zależności od jednostki chorobowej. Dzięki zdobyciu takiej wiedzy mogą podjąć zmianę w oparciu o możliwości, zasoby oraz nauczą się jak stawiać sobie cele. Podczas spotkania obalamy mity o reedukacji wagi ciała poprzez zastosowanie niekorzystnych diet. 

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU?

Nauka oceny stanu odżywienia i poprawna interpretacji. Zalecane i przeciwwskazane grupy produktów w wybranych jednostkach chorobowych:

  • otyłość i zespół metaboliczny
  • nadciśnienie, 
  • stan przed-cukrzycowy i cukrzyca typu 2
  • zaburzenia lipidowe, 
  • niedoczynność tarczycy. 

Jak planować posiłki uwzględniając swoją organizację dnia oraz możliwości konsumpcji posiłków (przerwy, obiad w placówce, obiad w domu). Silna wola i w jakie fazie gotowości do zmiany się znajduje.

Każdy uczestnik – otrzymuje dostęp do platformy on line pan Delgado – gdzie bezpłatnie może nabyć przykładowe plany żywieniowe dla omawianych jednostek chorobowych.

Czas trwania szkolenia 90 min.
Prowadzący dietetyka, trenera z 11 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla dorosłych.
Zajęcia realizowane w siedzibie szkoły.

Rekomendacje

„Wiedza, profesjonalizm oraz umiejętności prowadzenia zajęć dostosowanych do percepcji wiekowej dziecka wywarły ogromne wrażenie na gronu pedagogicznym, a pogodne usposobienia w zespole Eligo stanowią wartość dodaną wzmacniającą efekty edukacyjne. W imieniu Dzieci dziękuję za uświadamianie, upowszechnianie oraz budzenie pozytywnego nastawienia do tego co zdrowe, zdrowsze i najzdrowsze.”

Agnieszka Arndt

Właściciel i Dyrektor, Sopockie Przedszkole Niepubliczne

Skontaktuj SIĘ z nami

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość mailem.

Z przyjemnością na nie odpowiemy.