} 25.04 | 18:00

 

webinar

 

Najczęstsze błędy w żywieniu młodych sportowców

Mamy dla Was świetną informację!

🔥 Właśnie ruszyły zapisy na nasz darmowy webinar, który poprowadzi Agnieszka Danielewicz! Przygotowaliśmy dla Was zbiór porad, które mogą pomóc przy codziennym odżywianiu.

🥕 Dlaczego nie warto ćwiczyć na czczo

🥕 Jak dostarczyć energię dla pracujących mięśni kiedy mamy dwie jednostki treningowe w ciagu dnia

🥕 Woda czy izotonik, jaki płyn w czasie intensywnego treningu sprawdzi się lepiej

🥕 Co wybrać ze sklepu kiedy nie mam swojego posiłku przed treningiem

🥕 Warzywa i owoce o co tule szumu?

MGR AGNIESZKA DANIELEWICZ

MGR AGNIESZKA DANIELEWICZ

Prowadzący

Doświadczony dietetyk, wykładowca i trener motywacyjny z certyfikatem MBT, T&T, właściciel Instytutu Eligo. Autorka publikacji i metod wspierania w zmianie nawyków żywieniowych. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz European Associaton for the Study of Obesity.
Od 13 lat pracuje w zawodzie dietetyka. Na co dzień jestem mamą 20 letniego syna Maciej, który trenował koszykówkę na poziomie High School w USA do 2019 roku, oraz córki Heleny, która obecnie ma 13 lat i gra na poziomie Kadry Wojewódzkiej w trzech rocznikach. Od lat wspiera swoja wiedzą i doświadczeniem rodziców młodych zawodników, którzy angażują się w rozwój swoich dzieci, wspierając ich sportowy potencjał. Była wykładowcą Akademickim, prowadziła szkolenia dla takich Klubów jak Trefl Gdańsk, Tourus Wybrzeże Gdańsk, czy dla młodych zawodników Lechii Gdańsk. Od kilku lat wspiera uczniów klasy sportowej Fundacji Mariusza Wlazłego starając się zaszczepiać w młodych sportowcach dobre postawy wobec jedzenia i samego siebie.