Śniadanie w domu

wyniki w szkole

OPIS SZKOLENIA

 Spotkanie ma formę wykładu i moderowanej dyskusji. Prowadzący koncertuje się na przekazaniu wiedzy w sposób praktyczny. Podczas wykładu słuchacze dowiedzą się o znaczeniu odżywiania w wieku szkolnych, jak można dostrzec pierwsze nieprawidłowości i je zmieniać. Wykład opiera się na przekazywaniu rozwiązań i skutecznych modeli pracy nad zmianą nawyków żywieniowych. Każdy z słuchaczy otrzymuje możliwość dostępu do platformy Pan Delgato, gdzie znajdzie inspiracje na zdrowe śniadania i II śniadania do szkoły. 

Podczas spotkania zwracamy również uwagę na aspekt polityki zdrowotnej placówki, przekazują rodzicom i opiekunom wiedzę o działaniach systemowych w placówce, które mają wpływ na stan odżywiania dzieci.

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU?

Dynamiczny wykład bogaty w dobre praktyki, przykłady posiłków- bazujące na wieloletnim doświadczeniu w pracy indywidualnej z pacjentami. Podczas spotkania jest możliwość zadawania pytań najczęściej z obszaru wybiórczości pokarmowej, niechęci dzieci do spożywania warzyw czy pełnoziarnistych produktów. 

Specjalista stara się przekonać słuchaczy że istnieje silny związek właściwego żywienia z gotowością dziecka do podejmowania nauki.

Czas trwania szkolenia 60 min.
Wykładowca- trener posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z rodzicami – ponad 2000 godzin szkoleń w zakresie edukacji żywieniowej

Rekomendacje

„Wiedza, profesjonalizm oraz umiejętności prowadzenia zajęć dostosowanych do percepcji wiekowej dziecka wywarły ogromne wrażenie na gronu pedagogicznym, a pogodne usposobienia w zespole Eligo stanowią wartość dodaną wzmacniającą efekty edukacyjne. W imieniu Dzieci dziękuję za uświadamianie, upowszechnianie oraz budzenie pozytywnego nastawienia do tego co zdrowe, zdrowsze i najzdrowsze.”

Agnieszka Arndt

Właściciel i Dyrektor, Sopockie Przedszkole Niepubliczne

Skontaktuj SIĘ z nami

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość mailem.

Z przyjemnością na nie odpowiemy.