JAK PRZEDSZKOLAK JADAć POWINIEN

OPIS SZKOLENIA

Spotkanie jest realizowane przez dietetyka z wieloletnim doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej. Wykład ma charakter dynamiczny, wywołujący refleksję i podejmujący planowania realniej zmiany. Rodzice otrzymują czytelne, praktyczne wskazówki jak dokonać analizy zachowań żywieniowych, a kiedy problem może przerastać – gdzie szukać wsparcia. Spotkanie kończy się uzyskaniem bezpłatnego dostępu do inspiracji kulinarnych na platformie Pan Delgato gdzie rodzice i opiekunowie znajdą ciekaw przepisy na posiłki. 

Zajęcia przeprowadzamy w atrakcyjnej formie gdzie łączymy wiele technik komunikacji: działania multimedialne, wizualizacyjne, narracyjne, burza mózgów. 

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU?

Podczas szkolenia poruszymy min. tematykę  związaną ze znaczeniem żywienia  wieku rozwojowym, czy jest responsywne karmienie, dlaczego dzieci nie chcą jeść jak by chcieli dorośli i jak radzić sobie w codziennych wyzwaniach kulinarnych. Nieodłącznym elementem spotkania jest część poświęcona na budowanie porozumienia między placówką, a rodzicami w zakresie żywienia dzieci.

Czas trwania szkolenia 60 min.
Prowadzący dietetyka, trenera z 11 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkOleń dla dorosłych.

Rekomendacje

„Wiedza, profesjonalizm oraz umiejętności prowadzenia zajęć dostosowanych do percepcji wiekowej dziecka wywarły ogromne wrażenie na gronu pedagogicznym, a pogodne usposobienia w zespole Eligo stanowią wartość dodaną wzmacniającą efekty edukacyjne. W imieniu Dzieci dziękuję za uświadamianie, upowszechnianie oraz budzenie pozytywnego nastawienia do tego co zdrowe, zdrowsze i najzdrowsze.”

Agnieszka Arndt

Właściciel i Dyrektor, Sopockie Przedszkole Niepubliczne

Skontaktuj SIĘ z nami

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość mailem.

Z przyjemnością na nie odpowiemy.