E-book

 

12 dobrych Śniadań, które warto zdjeść przed Treningiem

Witaj młody sportowcu, liczę że z przygotowanych propozycji znajdziesz kilka, które na stałe wejdą do Twojego menu. Wiesz, początki mogą być trudne, bo może nie wszystkie smaki znasz, lubisz. To nic nie szkodzi. Pracuj nad tym, tak jak pracujesz na swoich treningach.

MGR AGNIESZKA DANIELEWICZ

MGR AGNIESZKA DANIELEWICZ

Prowadzący

Doświadczony dietetyk, wykładowca i trener motywacyjny z certyfikatem MBT, T&T, właściciel Instytutu Eligo. Autorka publikacji i metod wspierania w zmianie nawyków żywieniowych. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz European Associaton for the Study of Obesity.
Od 13 lat pracuje w zawodzie dietetyka. Na co dzień jestem mamą 20 letniego syna Maciej, który trenował koszykówkę na poziomie High School w USA do 2019 roku, oraz córki Heleny, która obecnie ma 13 lat i gra na poziomie Kadry Wojewódzkiej w trzech rocznikach. Od lat wspiera swoja wiedzą i doświadczeniem rodziców młodych zawodników, którzy angażują się w rozwój swoich dzieci, wspierając ich sportowy potencjał. Była wykładowcą Akademickim, prowadziła szkolenia dla takich Klubów jak Trefl Gdańsk, Tourus Wybrzeże Gdańsk, czy dla młodych zawodników Lechii Gdańsk. Od kilku lat wspiera uczniów klasy sportowej Fundacji Mariusza Wlazłego starając się zaszczepiać w młodych sportowcach dobre postawy wobec jedzenia i samego siebie.